Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

19.10.2018

УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ УКРІПЛЮЄТЬСЯ

Відповідно до угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Брестським обласним  інститутом розвитку освіти 18 жовтня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти».

Від Брестського обласного інституту розвитку освіти у роботі  конференції взяла участь делегація у складі 9 чоловік на чолі з Рачевським Станіславом Григоровичем, першим проректором Брестського обласного інституту розвитку освіти.

У конференції також взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти Рівненської, Волинської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Київської областе та міста Києва, інших закладів та установ освіти, керівники закладів загальної середньої освіти Рівненщини.

Учасників конференції привітали Сергій Свисталюк, перший заступник голови Рівненської обласної ради, Петро Коржевський, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Алла Черній, кандидат політичних наук, доцент, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти керівники.

Метою конференції є об'єднання зусиль науковців і практиків регіонів України і Білорусі, які ведуть наукові та прикладні дослідження управлінської діяльності сучасного керівника закладу загальної середньої освіти, для удосконалення професійної моделі сучасного менеджера, його ролі у забезпеченні якості роботи закладу освіти.

На пленарному засіданні брестські колеги із Брестського обласного інституту розвитку освіти зупинилися на питаннях вивчення та застосування методологічних знаннях у структурі діяльності керівників закладів освіти (Станіслав Рачевський, кандидат філологічних наук, професор, перший проректор); інноваційній складовій управлінської компетенції керівних кадрів освіти Брестської області (Катерина Адамчук, начальник відділу управління якістю та інформаційно-аналітичної роботи); регіональній моделі міжвідомчої взаємодії у формуванні толерантного ставлення до дітей з особливостями психофізіологічного розвикту в умовах освітньої інтеграції Брестської області (Тетяна Жук, директор Брестського обласного центру корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації).

Представники Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у своїх доповідях акцентували увагу на  автономії закладу освіти в реаліях децентралізації влади: досвід Рівненщини (Алла Черній, кандидат політичних наук, доцент, ректор); розвитку професійної компетентності керівників закладів загальної середньої освіти для роботи в умовах нової української школи (Надія Мельник, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи); використанні інформаційно-комунікаційних технологій у підвищенні організаційної культури керівника закладу освіти (Іван Вєтров, перший проректор); лідерстві як соціальній технології розвитку закладу освіти в умовах децентралізації (В'ячеслав Долід, кандидат історичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи).

Про те, як розвивають професійну компетентність керівників закладів загальної середньої освіти в умовах сільського регіону розповіла Галина Вознюк, начальник відділу освіти Дубенської райдержадміністрації.

На рівні закладу освіти про формування управлінської компетентності новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти інформувала Віра Людвік, директор Квасилівського НВК «Школа-ліцей» Рівненської районної ради.

На секційних засіданнях тривали жваві виступи та активна дискусія, які базувалися на власному досвіді присутніх і переважно стосувалися реформування системи освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»: секція 1 – про розвиток професійної компетентності керівників закладів загальної середньої освіти в умовах безперервної освіти; секція 2 – про автономію закладу загальної середньої освіти як фактор якісних змін; секція 3 – про інформаційно-освітній простір у системі загальної середньої освіти.

Учасниками прийнята ухвала конференції.

Матеріали конференції упродовж тижня будуть розміщені у розділі «Конференції» на сайті Рівненського ОІППО http://www.roippo.org.ua. Статті, які відповідають вимогам ВАК будуть опубліковані у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», № 4 (грудень 2018 р.). Упродовж місяця буде також видано збірник статей, тез та повідомлень.

Учасникам конференції подарували незабутні естетичні враження: капела бандуристів Рівненського музичного училища Рівненського державного університету, художній керівник - заслужений діяч мистецтв України Тетяна Свєнтах, у виконанні  які прозвучали твори Ігоря Дріжчаного «Оберіг» та  «Грай, кобзарю!» на слова Тараса Шевченка, муз. Григорія Китастого; народний аматорський вокальний чоловічий квартет «Ясени» Корецького будинку культури зі своїм неперевершеним національним колоритом; вокальний ансамбль педагогів закладів освіти Дубенського району та дует п’ятиткласниць Вербської загальноосвтіньої школи з піснею «Ти в моєму серці, Україно!»

Делегація з Білорусі відвідала також Дубенський замок та музей різьби по дереву Дубенського вищого художнього професійно-технічного училища, за що щира подяка директорам Леоніду Кічатому та  Сергію Підкидачу.

Ухвала за посиланням

 DSC_0026.JPG

DSC_0052.JPG

DSC_0053.JPG

DSC_0054.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0063.JPG

DSC_0079.JPG

DSC_0089.JPG

DSC_0091.JPG

DSC_0115.JPG

DSC_0147.JPG

DSC_0166.JPG

DSC_0179.JPG

DSC_0192.JPG

DSC_0207.JPG

DSC_0220.JPG

DSC_0226.JPG

DSC_0314.JPG

DSC_0316.JPG

DSC_0323.JPG

DSC_0329.JPG

DSC_0373.JPG

DSC_0384.JPG

DSC_0422.JPG

DSC_0432.JPG

DSC_0468.JPG

DSC_0504.JPG

DSC_0507.jpeg


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика