Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині 22.10.2018

Семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині

Нещодавно на базі Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум  для вчителів 2–х класів з теми «Нестандартні підходи організації навчання учнів в початковій школі в реалізації концепції «Нова українська школа».

З вітальним словом до гостей ЗЗСО звернулася директор закладу освіти Боровик Оксана Миколаївна. Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань організації навчання учнів в початковій школі в реалізації концепції «Нова українська школа».

До вітального слова згодом долучилися і учні закладу. Чудовим декламуванням віршів, танцями неабияк порадували гостей.

Сучасними технологіями організації освітнього процесу ділилися класовод 2-Б класу Строк Людмила Миколаївна під час проведення інтегрованого уроку математики і природознавства та Опалько Тетяна Василівна під час проведення уроку літературного читання у 2-А класі. Уроки були проведені в цікавій ігровій формі. Вчителі мали можливість систематизувати та поглибити знання щодо використання інноваційних технологій, інтерактивних методів організації діяльності  учнів на  уроці. Зворушила серця присутніх літературно-музична інсценізація казки «Рукавичка» підготовлена учнями 2-А  класу.

У ході проведення ділової гри з елементами тренінгу учасники семінару ознайомилися з особливостями сучасного уроку у контексті нової української школи, склали характеристику сучасного уроку, дискутували з приводу того, як зробити урок ефективним, пригадали інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору Ясногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боровик Оксані Миколаївні та педагогам закладу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика