Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної школи молодого вчителя географії на Сарненщині 26.10.2018

Засідання районної школи молодого вчителя географії на Сарненщині

24 жовтня 2018 року на базі Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбулось засідання районної школи молодого вчителя географії з теми «Компетентнісний підхід до навчання як засіб підвищення ефективності сучасного уроку географії».

З основними засадами компетентнісного підходу до навчання в умовах реалізації Концепції нової української школи присутніх ознайомила методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач.

Віра Никитюк, керівник районної школи молодого вчителя географії, представила лайфхаки «Модель компетентнісно зорієнтованого уроку» та «Компетентнісні завдання як засіб формування предметних компетентностей школярів».

Корисні поради щодо організації роботи вчителя географії в Новій українській школі молоді педагоги отримали від заступника директора з навчально-виховної роботи Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Комар Ольги Ананіївни.

«Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності. Кожен із нас приходить у життя із природженою здатністю жити щасливо і успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які б допомогли нам реалізувати її якомога ефективніше.» (Р.Кіосакі)


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова