Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на Сарненщині 26.10.2018

Ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на Сарненщині

25 жовтня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ворк-шоп молодих заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Учнівське самоврядування в закладі освіти як базовий інститут демократії в умовах впровадження Нової української школи».

Про формування соціальної активності та громадянської самосвідомості школярів засобами учнівського самоврядування розповіла Оксана Ткач, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації. Вона також ознайомила присутніх з Концепцією розвитку демократичної освіти в Україні.

З досвідом роботи щодо організації учнівського самоврядування в закладі освіти поділилися Ольга Набухотна, заступник директора з виховної роботи, та Яна Строк, педагог-організатор Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Цікавим та пізнавальним був виступ президента учнівського парламенту Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Анастасії Тимошицької щодо формування і розвитку лідерських якостей особистості.

На завершення ворк-шопу практичний психолог закладу Юлія Дударик провела практикум з елементами тренінгу «Позитивні зміни у свідомості учнів, як учасників освітнього процесу, шляхом залучення їх до учнівського самоврядування школи».

В ході роботи молоді педагоги отримали методичні рекомендації та багато корисних порад щодо організації та функціонування учнівського самоврядування в закладі освіти.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика