Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Заняття школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики на Сарненщині 29.10.2018

Заняття школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики на Сарненщині

26 жовтня  2018 року в приміщені Сарненського районного ліцею «Лідер» відбулося заняття школи молодого вчителя математики, фізики та інформатики із теми «Сучасний педагог у новій школі».

В ході роботи з молодими педагогами  Кушмирук О.С., методист СРМК  відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації,         розкрила модель сучасного вчителя як конкурентоспроможного фахівця.

Слухачі  Школи ознайомилися з навчально-технічною базою  кабінетів фізики, інформатики, математики Сарненського районного ліцею «Лідер». Також педагоги стали учасниками методичної  майстерні, на який поділились своїм досвідом учителі ліцею, а саме: Хращевська Л.С., учитель хімії та біології, з теми «Інноваційні методи, засоби та форми організації навчального процесу з хімії та біології: хакатон, марафон, онлайн експерименти, електронні віртуальні лабораторії», Паньковець І.Л., учитель англійської мови, з теми «Науково-дослідницька діяльність учнів в умовах реалізації компетентнісного підходу до навчання англійської мови»; Мороз Л.Ф., учитель математики, з теми «Світ інноваційних можливостей. Мобільні додатки на уроках математики»;  Зозюк К.Л., Тишкова А.Л., учителі інформатики, з теми «Нові можливості для освіти. Використання електронного журналу та щоденника в освітньому процесі ліцею»; Валюшко Ю.В., учитель фізики та астрономії, з теми «Роль сучасних інформаційних технологій (інтерактивні поверхні) в підтримці кваліфікованого викладання фізики та астрономії».

Молоді вчителі математики, фізики та інформатики району відмітили плідну та результативну роботу Школи, побажали педагогічному колективу Сарненського районного ліцею «Лідер» здійснення творчих задумів, цікавих ідей. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники