Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Рафалівському Центру творчості- 60! 30.10.2018

Рафалівському Центру творчості- 60!

 28 жовтня 2018 року комунальний позашкільний навчальний заклад «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» урочисто відзначив славний ювілей- 60 років з дня його створення. У святкуваннях взяли участь колишні керівники, працівники закладу, представники влади: заступник голови Володимирецької районної ради Володимир Савонік, селищний голова смт Рафалівка Василь Совгуть, головний спеціаліст відділу освіти Інна Креденсир, колеги з КПНЗ «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» Руслана Манзик та Ганна Мирончук, батьки  та діти-вихованці гуртків.

 Історична довідка: у далекому  1958 році  за ініціативи завідуючого районним відділом освіти Розуменка В.П.. в Рафалівці було  організовано районний Будинок піонерів- перший позашкільний заклад в районі. Спочатку виділили кімнату в Рафалівській середній школі, пізніше будинок піонерів святкував новосілля у приміщенні тодішнього парткабінету, де працює і донині.

  Рафалівський Центр творчості - це близько – 60 тисяч занять,  тисячі вихованців  та більше  ста  керівників гуртків, а ще - 8 директорів закладу. Будинок піонерів  в той час був районним методичним центром старших вожатих. В різні роки діяльності в закладі працювали гуртки: драматичний, хореографічний, художнього слова, судно та  авіамодельні, крою і шиття, в’язання, художня вишивка, лісівників, квітникарів, баяністів, фотогурток, хорового співу, ляльковий театр, радіо конструювання, умілі руки, технічна творчість молодших школярів, юних барабанщиць, вивчення обчислювальної техніки і програмування, фольклорний, легкої атлетики, естрадного співу, соломоплетіння, писанкарства, краєзнавства, ткацтва, м’яка іграшка, малюнок і живопис, петриківський розпис, флористика, гурток духовної пісні.

 У 1991 році Будинок піонерів реорганізовано у Рафалівську районну станцію юних техніків.  Гуртки були організовані у відділи: науково-технічної творчості, малої академії наук, музичних інструментів (фортепіано, акордеон, бандура). У  2002  році  заклад  перейменовано у Центр дитячої творчості.

 Сьогодні в Рафалівському Центрі дитячої творчості організовано роботу 31 групи, заклад відвідують 430 вихованців, функціонують гуртки науково-технічного, художньо-естетичного, еколого-натуралістичного напрямів.

 Колектив талановитих керівників гуртків очолює директор закладу -Бутеєць Наталія Володимирівна.

 Вихованці КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ» традиційно беруть участь в обласних змаганнях: з початкового технічного моделювання, конструювання повітряних зміїв, з картингу, оригамі, мопедистів та мотоциклістів, що є особливістю даного закладу та виборюють призові місця, зокрема у 2017-2018 навчальному році здобули 29 перемог обласного рівня та 1 – Всеукраїнського.

 Вже не перший рік роботи вихованців гуртка «М’яка іграшка» (керівник Повжик Л.І.) є призерами конкурсів всеукраїнського рівня.

Результативною в заходах обласного рівня є участь вихованців гуртків «Початкове технічне моделювання» (керівник Окач Л.І.), «Художня вишивка» (керівник Бутеєць Н.В.)

 Відомим на теренах району та області є Зразковий театральний колектив «Цвіт папороті» (керівник Стельмах Г.А.), у 2017-2018 навчальному році став переможцем  ІІІ ступеня обласного заочного конкурсу «Талановита Україна».

 Традиційно успішною є участь вихованців гуртка «Духовна пісня» (керівник Грицкевич Н.М.,) на обласному рівні, у звітному навчальному році колектив став дипломантом обласного етапу етно -фестивалю «Вифлеємська зірка».

 Результативно були представлені гуртки «Мопедисти та мотоциклісти», «Картинг»  (керівник Савчук О.С.) на обласних змаганнях: команда  здобула ІІ-ге команде місце та два І-х місця, два ІІ –х місця і одне ІІІ-тє місце в особистому заліку, у відкритих обласних змаганнях з картингу здобули І місце та ІІІ місця в особистому заліку,

   На обласних змаганнях з оригамі «Паперовий світ» (керівник Скібчик Г.М.) вихованці здобули  ІІІ-тє командне місце та  одне ІІІ-тє місце в особистому заліку у номінації «Авторські розробки»).

  Вихованці колективу сучасного танцю «Фантазія» (керівник Кашпуренко Л.В.) стали переможцями районного огляду-конкурсу хореографічних колективів «Веселі закаблуки» та брали участь в обласному етапі конкурсу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика