Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Школа молодого вихователя Володимирецького району 31.10.2018

Школа молодого вихователя Володимирецького району

  З кожним роком заклади дошкільної освіти Володимирецького району поповнюються молодими педагогами. Період входження педагога – початківця у професію зазвичай супроводжується напруженістю і є важким для його особистісного та професійного розвитку. Саме від перебігу цього періоду залежить чи стане молодий вихователь професіоналом  чи залишиться працювати в галузі дошкільної освіти, можливо шукатиме себе в іншій діяльності. Саме тому основна мета ШМВ  допомогти молодим працівникам адаптуватися до професії вихователя. Підкріпити знання отримані в університеті, педколеджах необхідними практичними уміннями та навичками. Навчитися  використовувати інноваційні технології у своїй роботі з дошкільниками, збагатити свій досвід різноманітними прийомами та методами.

  23 жовтня 2018 року на базі  дошкільного навчального закладу  комбінованого типу «Казка» смт Володимирець відбулося перше заняття школи молодого вихователя з теми «Розвиток креативності дітей дошкільного віку».

 Учасники заходу мали можливість познайомитися з теоретичними основами розвитку креативності дошкільників, а переглядаючи інтегроване заняття з використання методів та прийомів розвиту креативності в середній групі «Курчатко» (вихователь Вабіщевич Є.В.) - практично ознайомитися методологією креативного розвитку дошкільників.

  Психолог закладу, Герман І. П., провела тренінг «Розвиток креативності педагогів»


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ