Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання семінару-практикуму практичних психологів Сарненського району на тему «Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання» 02.11.2018

Засідання семінару-практикуму практичних психологів Сарненського району на тему «Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання»

2 листопада 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» відбулося засідання семінару-практикуму практичних психологів району на тему «Соціально-психологічний супровід інклюзивного навчання».

Метою засідання було сприяти активізації діяльності практичних психологів  щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

Теоретичний блок плану роботи семінару-практикуму включав розгляд моментів організації навчально-виховної роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку.

В практичному блоці засідання практичні психологи ділилися досвідом роботи, методами, формами роботи психолого-педагогічного супроводу дітей із порушеннями зору, слуху, затримкою психічного та сенсорного розвитку. Актуальними питаннями залишається впровадження інноваційних технологій щодо організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах ЗДО та ЗЗСО.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова