Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Школа молодого вчителя суспільних дисциплін на Сарненщині 07.11.2018

Школа молодого вчителя суспільних дисциплін на Сарненщині

07 листопада 2018 року на базі Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя суспільних дисциплін  з проблеми «Формування загальнонавчальних та предметних умінь і навичок на уроках суспільних предметів у контексті компетентнісно орієнтованого підходу до навчання», організоване і проведене  методистом районного методичного кабінету Івашиною О.В. та керівником Школи молодого вчителя Тарасовою С.Є. Під час засідання Оксана Василівна підвела підсумки  роботи Школи молодого вчителя за минулий навчальний рік та ознайомила молодих вчителів  з завданнями та планом роботи на 2018-2019 н. р.  З метою виявлення   рівня методичної підготовки та творчих здібностей молодих фахівців,  методистом було проведено  діагностування, в ході якого учителям було запропоновано виконати ряд завдань з якими вони впорались на високому рівні.

За круглим столом учасники обговорили актуальну на сьогоднішній день  проблему «Формування загальнонавчальних та предметних умінь і навичок на уроках суспільних предметів у контексті компетентнісно орієнтованого підходу до навчання» та отримали відповідні методичні рекомендації від Світлани Євгенівни. Крім того методистом з молодими спеціалістами було проведено практикум у формі ділової гри «Моделювання структури уроку відповідно до обраного типу».

Таким чином поєднання теоретичної і практичної складової в роботі Школи молодого вчителя історії і правознавства дає можливість максимально підвищити професійну майстерність вчителів.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.