Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

14.11.2018

Засідання семінару-практикуму вчителів інформатики Костопільського району

У теоретичному блоці розглядалися питання «Педагогічна майстерність і творчість вчителя в умовах модернізації сучасної освіти: Інтернет-ресурси для онлайн-навчання» (Лилак О.В., учитель Костопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5) та «Методичні прийоми, форми роботи та засоби для формування інформаційно-цифрової компетентності» (Павловська О.М., учитель Малостидинської ЗОШ І-ІІІ ст.)

У практичному блоці семінару учасники ознайомилися із досвідом роботи вчителя інформатики Малостидинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павловської Оксани Миколаївни з теми «Розвиток ІКТ компетентності засобами ділової гри на уроках інформатики», взявши участь у майстер-класі.

Учасники мали змогу, на прикладі заготовлених вправ, визначити ключові компетентності, які доцільно формувати у учнів на уроках інформатики.

Методист районного методичного кабінету Савчук Вікторія Сергіївна у своєму виступі чітко окреслила етапи підготовки учнів до олімпіад з інформатики та ІТ, формування ключових компетентностей учнів через участь у конкурсах з інформатики «Бобер» та «Безпечний Інтернет» та конструювання інноваційного професійного освітнього середовища педагогів.

Семінар відбувся в приємній та затишній атмосфері.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники