Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

«Знай і люби свій рідний край»  Сарненського району 14.11.2018

«Знай і люби свій рідний край» Сарненського району

З метою забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжному безробіттю, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку держави, його орієнтації у виборі діяльності на потребу ринку праці, сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді з січня 2018 року до лютого 2019 року на Рівненщині проходить впровадження інноваційного профорієнтаційного проекту «Знай і люби свій край».

Основні завдання проекту: вивчення школярами рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток; виховання в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо Батьківщини; популяризація серед учнівської молоді актуальних на ринку праці Рівненщини професій туристично-рекреаційного спрямування; сприяння ефективній зайнятості молоді, успішній побудові майбутньої професійної кар’єри; сприяння підвищенню туристичної привабливості Рівненської області через формування і поширення рекламно-інформаційних матеріалів про її культурно-історичні та природні особливості.

У проекті «Знай і люби свій край» Сарненський район представлятиме команда «СалаМАНДРИ» ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Досліджуючи історичні місця свого рідного краю учасники проекту розробили маршрут «Степань історичний», який буде представлений на фінальному етапі проекту.

Командою «СалаМАНДРИ» були проведені ряд інформаційно-туристичних акцій під гаслом «Я люблю свій край» з метою поширення та популяризації знань про рідний край, його неповторні краєвиди, цікаву історію, багаті туристичні можливості.

Учасники проекту відвідали та дослідили різноманітні історичні, архітектурні  пам’ятки селища: Спаську церкву, Миколаївську церкву, Свято-Троїцьку церкву, земляні вали замку, «Мурованик», пам’ятний знак «Тризуб», пам’ятний знак на польському кладовищі, єврейське кладовище, склеп графів Ворцелів.  Були організовані зустріч з кандидатом в майстри спорту  України з техніки пішохідного туризму, чемпіоном України з пішохідного туризму 2009-2010 років Дмитром Линкою та екскурсія у цех з розливу мінеральної води «Степанська».

Туристичний маршрут «Степань історичний» цікавий своїми природними краєвидами, історичним минулим, а також зустрічами із цікавими людьми.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.cc/gallery/24f29n1g0/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн