Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Дискусійного клубу практичних психологів, вчителів початкових класів та вихователів старших груп на Сарненщині 15.11.2018

Засідання Дискусійного клубу практичних психологів, вчителів початкових класів та вихователів старших груп на Сарненщині

14 листопада 2018 року на базі дошкільного навчального закладу №9 «Росинка» м. Сарни відбулося чергове засідання Дискусійного клубу практичних психологів, вчителів початкових класів та вихователів старших груп.

Робота учасників засідання була спрямована на ознайомлення та вивчення основних психолого-педагогічних аспектів формування навчальної мотивації дітей в умовах Нової української школи з метою підвищення професійної комтентності психологів та педагогів щодо формування позивтивної мотиваційної діяльності дітей. Програма семінару включала розгляд актуальних питань навчальної діяльності Нової української школи, готовності дитини до школи, формування пізнавальної активності та основних структурних компонентів навчальної мотивації. Крім того, учасники засідання ділилися власним досвідом роботи щодо формування позитивної навчальної мотивації дітей, надавали практичні поради та рекомендації, а також ознайомилися з мотиваційними іграми, з метою їх подальшого використання у роботі з дітьми.

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації висловлює подяку керівнику дошкільного навчального закладу №9 «Росинка» м. Сарни  Кошкіній Д.А. і працівникам закладу за активну участь та гостинність.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика