Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для педагогів-організаторів та лідерів районної Школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині 19.11.2018

Семінар-практикум для педагогів-організаторів та лідерів районної Школи «Сузір’я лідерів» на Сарненщині

Згідно реформи загальної середньої освіти випускник нової української школи має бути цілісною всебічно розвиненою особистістю, здатною до критичного мислення, патріотом з активною життєвою позицією, інноватором, здатним змінювати навколишній світ, конкурувати на ринку праці, навчатися впродовж життя. Велику роль у формуванні такої особистості відіграє учнівське самоврядування.

15 листопада 2018 року в актовій залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів та лідерів районної Школи «Сузір’я лідерів» з теми «Формування активної життєвої позиції засобами учнівського самоврядування».

На використанні у виховній діяльності інноваційних технологій в закладах освіти наголосила методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач. Вона відмітила проектну діяльність як один з головних складових освітнього процесу для творчого саморозвитку та самореалізації  особистості.

Керівник районної школи лідерів «Сузір’я лідерів» Галина Бікус ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності органів учнівського самоврядування. Вона розглянула основні нормативні документи учнівського самоврядування – статут, програму та завдання діяльності комісій.

Цікавим та пізнавальним став проектний батл «Один день дорослого життя». Лідери учнівського самоврядування креативно підійшли до реалізації проекту. Було представлено 16 відеопрезентацій. Завдяки презентованим проектам стало зрозуміло – що сьогодні дійсно цікавить молодь, яким вони бачать своє майбутнє життя, яку роль відіграє учнівське самоврядування в закладі освіти.

Педагоги-організатори отримали методичні рекомендації щодо організації учнівського самоврядування в рамках Нової української школи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ