Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни та керівників гуртків військово-патріотичного спрямування на Сарненщині 20.11.2018

Інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни та керівників гуртків військово-патріотичного спрямування на Сарненщині

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 р. № 580.

16 листопада 2018 року в актовому залі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни та керівників гуртків військово-патріотичного спрямування щодо проведення у 2018-2019 навчальному році І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З теоретичними та практичними аспектами організації гри ознайомила присутніх заступник директора з виховної роботи Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ольга Набухотна. Разом із своїми вихованцями вона продемонструвала деякі конкурси комплексної програми Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Педагоги отримали методичні рекомендації щодо організації та проведення заходів в межах гри відповідно до нового положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року №845.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика