Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності у Демидівському районі 21.11.2018

Відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності у Демидівському районі

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.
Сьогодні виповнюється 5 років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Річниця гордості, гідності та честі. Кожен, хто вийшов на Майдан, заклав маленьку цеглинку в підвалини храму нашого майбутнього. 
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності 21 листопада 2018 року за участю голови Демидівської райдержадміністрації Богдана Левшенюка, Голови Боремельської об'єднаної територіальної громади Віктора Коріня, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Вовковиївської сільської ради, представників Демидівського ВПУ-25, громадськості та учнівської молоді Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Демидівського ліцею та Боремельського НВК відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Борцям за волю. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО, серед яких і наші земляки. Присутні на мітингу запалили лампадки та склали спільну молитву за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ