Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання клубу «Альтернатива» на Сарненщині 21.11.2018

Засідання клубу «Альтернатива» на Сарненщині

Актуальність психологічного супроводу навчально-виховного процесу зумовлена новими соціальними вимогами, відповідними стратегічними змінами розвитку освіти України та загальносвітовими тенденціями. Забезпечуючи психологічну складову організації освітнього середовища, працівники психологічної служби системи освіти повинні забезпечити умови, які б сприяли збереженню психологічного здоров'я учасників освітнього процесу.

Враховуючи актуальність цього явища, дуже важливим є психологічний супровід шкіл-сателітів, де немає спеціалістів даної галузі.

Важливим напрямком роботи  є просвітницька діяльність працівників психологічних служб в школах-сателітах, який можливо реалізувати  за допомогою  клубу  "Альтернатива", мета якого - підвищення психологічної компетентності  та психологічної культури суб'єктів освітнього процесу навчальних закладів освітніх округів.

21 листопада 2018 року на базі Яринівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулось перше засідання клубу «Альтернатива», мета якого - консолідація зусиль педагогічних працівників для підвищення якості освіти в умовах реформування.

Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету ознайомила  педагогів з психологічними особливостями сучасного покоління дітей та підлітків та наголосила на ролі вчителя у вихованні та навчанні сучасних школярів.

Зембіцька І.В., практичний психолог Маловербчанської ЗОШ І-ІІ ст., розповіла про такий феномен сучасного покоління дітей, як кліпове мислення та надала практичні рекомендації з розвитку психічних процесів школярів.

Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» звернула увагу учасників засідання на проблему актуальності розвитку соціальної компетентності в учасників освітнього процесу та продемонструвала практичні вправи з розвитку деяких видів соціальної компетентності.

Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст. провела психологічний дайджест «Особливості спілкування вчителя з сучасними учнями».

Євгейчук Г.І., практичний психолог Вирівської  ЗОШ І-ІІІ ст. надала практичні рекомендації педагогам щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в навчальному закладі.

На завершення педагоги та психологи обговорили різні форми роботи з розвитку та формування життєвих компетентностей школярів та висловили свої враження від проведеного заняття.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники