Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Майстер-клас вчителя географії Сарненської гімназії Тітечко Світлани Євстафіївни 22.11.2018

Майстер-клас вчителя географії Сарненської гімназії Тітечко Світлани Євстафіївни

З метою поширення педагогічного досвіду та підвищення професійної компетентності вчителів географії 21 листопада 2018 року відбувся майстер-клас вчителя географії Сарненської гімназії Тітечко Світлани Євстафіївни.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач представила творчий портрет педагога, заслуженого вчителя України.

Світлана Євстафіївна презентувала свій досвід роботи з теми «Критичне мислення як засіб формування компетентнісної, конкурентноспроможної, успішної особистості». Вона провела урок географії з теми «Клімат Африки» за структурою уроку з розвитку критичного мислення, використовуючи різні методи та форми навчання. Присутні вчителі працюючи в групах, виконували всі запропоновані завдання. Панувала атмосфера відкритості і творчого пошуку.

Як засіб розвитку критичного мислення був представлений фрагмент турніру юних географів. В ньому взяли участь учні Сарненської гімназії та Сарненського районного ліцею «Лідер», які стали призерами обласного етапу Всеукраїнського турніру юних географів та юних економістів. Усі вчителі відзначили високий рівень підготовки школярів.

Учасники майстер-класу були вдячні відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації за організацію даного заходу, в ході якого вони ближче ознайомилися з творчими надбаннями заслуженого вчителя України Тітечко Світлани Євстафіївни та отримали практичні знання і вміння з розвитку критичного мислення у школярів на уроках географії.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники