Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури з теми «Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти» на Сарненщині 22.11.2018

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури з теми «Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти» на Сарненщині

В опорному закладі «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури з теми «Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти».

Методист районного методичного кабінету акцентувала увагу присутніх на головному – формуванні організаційно – діяльнісний умінь у процесі навчання української мови та літератури, наголосила на тому, що «освіта, яка не вчить успішно жити в сьогоднішньому світі, не має ніякої цінності».

 «Головна засада сучасного уроку – сучасний учень. Таким він може бути, якщо оволодіє вміннями вчитися».  Саме над цим працюють учителі-філологи Стругерян Валентина Федорівна та Гуцало Галина Петрівна, які і продемонстрували свою майстерність на уроках у 6 та 8 класах.

Гоч Руслана Федорівна запропонувала колегам ряд компетентнісних завдань, з якими успішно справилися учасники семінару, працюючи в групах, після визначеного часу керівники групи озвучили відповіді. Кромф Ольга Володимирівна презентувала напрацювання з теми «Есе як вид роботи з розвитку критичного мислення та творчих здібностей учнів».

Щира вдячність учителям Опорного закладу «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за змістовно проведений методичний захід, педагогічну майстерність та адміністрації  закладу за сприяння у проведенні семінару, злагоджену співпрацю.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.