Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар фізінструкторів та вихователів ЗДО з теми «Інноваційні підходи до формування компетентності дитини за освітньою лінією «Особистість дитини» на Сарненщині 22.11.2018

Семінар фізінструкторів та вихователів ЗДО з теми «Інноваційні підходи до формування компетентності дитини за освітньою лінією «Особистість дитини» на Сарненщині

Міцне здоров’я — важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини і розкриття її особистісного потенціалу. Педагоги закладів дошкільної освіти району постійно підвищують свою фахову майстерність з питань організації фізкультурно-оздоровчої роботи та впровадження інноваційних технологій з фізичного виховання з дітьми дошкільного віку.

20 листопада 2018 року на базі ДНЗ № 1 «Дзвіночок» м. Сарни (завідувач Канська А.В.) відбувся районний семінар фізінструкторів та вихователів ЗДО з теми «Інноваційні підходи до формування компетентності дитини за освітньою лінією «Особистість дитини».

Методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. звернула увагу учасників семінару на особливості розвитку дитини в процесі реалізації освітньої лінії «Особистість дитини». Сульжик М.С., вихователь ДНЗ № 1 м. Сарни ознайомила присутніх з організацією та проведенням фізкультурних занять на свіжому повітрі, а фізінструктор ДНЗ № 4 м. Сарни  Красько К.П. наголосила на важливість забезпечення оптимальних загальних навантажень на дітей у процесі фізкультурних занять.

Завідувач ДНЗ № 1 м. Сарни Канська А.В. презентувала учасникам семінару досвід роботи закладу з даного питання та презентувала відеофільм «Фізкультурно-оздоровча робота в закладі дошкільної освіти». Всі присутні переглянули заняття з фізкультури в старшій групі з використанням інноваційних методик та новітнього обладнання «Ключі від форту Буаяр» яке провела фізінструктор ДНЗ № 1 м. Сарни Довгопола Л.М. Захід пройшов на високому методичному рівні. Вихователі та фізінструктори отримали методичні рекомендації і рекомендовану літературу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники