Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району 23.11.2018

Засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району

23 листопада 2018 року на базі Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулося засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району. Робота присутніх була спрямована на забезпечення та підвищення ефективності збереження психічного, фізичного, соціального, економічного благополуччя всіх учасників освітнього процесу.  Актуальними питання є профілактика проявів жорстокості та насильства у дитячому середовищі, забезпечення прав неповнолітніх у школах-сателітах. Учасники засідання з’ясовували наслідки шкільного насильства, напрямки корекції та попередження жорстокого поводження з дітьми у сімї, школі та серед однолітків. Також ознайомилися з функціональними обов’язками державних структур та організацій, які надають допомогу постраждалих від насильства та жорстокості.

У практичному блоці психолог Жученя Н.Л. провела заняття брейн-стормінг, спрямоване на збереження психічного здоров’я, корекцію негативних емоцій та почуттів, що виникають внаслідок фізичної та вербальної агресії, ауто агресії та надання практичних та методичних рекомендацій щодо попередження виникнення жорстокого поводження.

Психологічна служба району дякує адміністрації та директору школи Бриж В.Л. за підтримку та сприяння у проведенні засідання керівників психологічних служб освітніх округів Сарненського району.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники