Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів освітньої галузі «Мистецтво» на Сарненщині 27.11.2018

Семінар-практикум для вчителів освітньої галузі «Мистецтво» на Сарненщині

22 листопада 2018 року на базі Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів освітньої галузі «Мистецтво» на тему «Компетентісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності».

Оксана  Івашина, методист відділу освіти, молоді та спорту зазначила, що залучення дитини до предметів мистецтва створює основу естетичного виховання. А формування та розвиток естетичних здібностей, тобто сприймати світ і творити за законами краси, - це дуже важлива складова формування людських якостей.

Під час практичного блоку Тетяна Охріменко, вчитель Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів, поділилася досвідом організації тижня мистецтва. Учасники заходу відвідали мюзикл «Нові пригоди колобка» та переглянули відеокліп «Нащадок кіноматоргафу», які підготували учні 5-9 класів, де вони були і акторами, і сценаристами, і режисерами, і монтажистами.

Учителі  обмінялися власним досвідом організації тижня мистецтва та розглянули ефективні форми й методи формування  творчих здібностей учнів. Кожен із присутніх упевнився, що мистецтво в школі - не тільки навчальний предмет, а  й могутній засіб виховання та розвитку обдарованості, який збагачує духовне життя учнів.

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи та вчителю мистецьких дисциплін у проведенні змістовного, цікавого семінару на високому методичному та  професійному рівнях.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники