Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум за участю вихователів закладів дошкільної освіти на Сарненщины 28.11.2018

Семінар-практикум за участю вихователів закладів дошкільної освіти на Сарненщины

Конструктори LEGO є цінним та незамінним методичним матеріалом, який доцільно інтегрувати у всі види діяльності дітей дошкільного віку. Поєднуючи в собі елементи гри й екперементування, конструкційна діяльність стимулює розвиток у дітей логічного мислення, уяви, фантазії, креативності і творчих здібностей, а також моторики рук. У процесі конструювання, педагоги мають змогу визначити рівень сформованості знань та вмінь дошкільників з різних освітніх ліній, що дуже важливо, зокрема, під час визначення готовності дитини до школи.

27 листопада 2018 року на базі ДНЗ №6 «Казка» м. Сарни відбувся районний семінар-практикум за участю вихователів закладів дошкільної освіти з теми: «Інтеграція LEGO конструювання в освітній процес». На районному методичному заході були присутні міський голова Світлана Усик та спеціаліст міської ради Анна Малецька.

Учасники семінару переглянули фільм «Історія виникнення конструктора LEGO», інтегровані заняття з використанням LEGO – конструктора в ІІ молодшій групі «Подорож із хмаринкою» (вихователь Павлюк Л.К.) та в старшій групі «Морська подорож» (вихователь Шапірко О.В.), а також –  виставку «Пізнаємо світ разом з LEGO».

Методист Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. звернула увагу вихователів на необхідність використання конструктора LEGO в роботі з дітьми дошкільного віку для їх всебічного розвитку, а вихователь-методист ДНЗ № 6 м. Сарни Мельник Т.І. розповіла про інтеграцію LEGO-конструювання в освітній процес та ознайомила з методикою навчання дітей LEGO-конструювання.

Педагоги дошкільники ознайомилися з парціальною програмою розвитку дітей від 2 до 6 років «Безмежний світ гри з LEGO» (презентація вихователя ДНЗ № 6 м. Сарни Шолоти Н.М.).

У контексті наступності та впроваджені концепції Нової української школи учасники семінару ознайомилися з методичним посібником «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» який використовують на уроках вчителі 1 класу (презентація вихователя ДНЗ № 6 м. Сарни Смолевої К.О.)

Практичний психолог ДНЗ № 6 м. Сарни Павлюк А.В. повідомила про  цінність використання потенціалу гри з LEGO у роботі з дітьми дошкільного віку та провела педагогічний практикум на якому вихователі виконували різні загально-розвивальні вправи, дидактичні та творчі ігри з конструктором LEGO.

Вихователям були надані методичні рекомендації та рекомендована література з даного питання. Методичний захід викликав у педагогів району позитивні емоції та  сприяв розвитку їх творчої ініціативи та бажання втілювати в практику роботи отримані знання і вміння.   


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика