Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині 03.12.2018

Семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на Сарненщині

29 листопада 2018 року на базі ДНЗ № 8 м. Сарни відбувся районний семінар-практикум музичних керівників закладів дошкільної освіти на якому розглядались сучасні підходи до організації музичних занять. Зокрема, музичні керівники, підвищили свою фахову майстерність з питань здійснення інтеграції на музичних заняттях та впровадження танцетерапії і мелодекламації.

Учасники семінару переглянули традиційне музичне заняття  в середній групі на тему «Подорож до осіннього лісу» (показ Тоюнди І.Я., музичного керівника ДНЗ № 8 м. Сарни) та інтегроване заняття з музичної та образотворчої діяльності в старшій групі на тему: «Чарівність осіннього театру» (показ музкерівника ДНЗ № 8 м. Сарни Кедрич О.А.).

Про використання танцетерапії як танцювально-оздоровчої технології  у роботі музичного керівника поділилася своїм досвідом роботи Олена Кедрич, музкерівник ДНЗ № 8 м. Сарни та провела майстер-клас з музкерівниками району  щодо  проведення танцювальних ігор та вправ. Про використання мелодекламації , як засобу розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку розповіла музкерівник ДНЗ № 8 м. Сарни Ірина Тоюнда.

З питання формування морально-етичних якостей дошкільників  засобами арт-терапії  виступив викладач кафедри педагогіки, психології та корекційної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Папуши Владислав Вячеславович.

Всім музичним керівникам були надані методичні рекомендації по даній темі  та пам’ятки щодо обладнання, яке необхідне для музичного виховання в закладі дошкільної освіти.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка