Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Міжнародний день людей з особливими потребами на Сарненщині 04.12.2018

Міжнародний день людей з особливими потребами на Сарненщині

3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Не обійшло це свято й дітей з особливими освітніми потребами – мешканців Сарненського району.

Цього дня в КЗ «Сарненський будинок дітей та молоді» відбувся психолого-юридичний коворкінг «Моє дитинство веселкове», який був організований відділом освіти, молоді та  спорту Сарненської районної державної адміністрації спільно з Сарненським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід був спрямований на те, щоб привернути увагу до проблем дітей з особливими освітніми потребами, сприяти їх соціалізації та інтеграції в освітньому просторі та у житті суспільства.

Третяк Руслана Федорівна, методист відділу освіти, молоді та  спорту, відповідальний за психологічну службу наголосила на актуальності психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Харченко Аліна Олексіївна, головний спеціаліст Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Савчук Руслана Віталіївна, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації провели юридичний дайджест для батьків, де останні мали змогу задати запитання спеціалістам у даній галузі та отримати вичерпні відповіді.

Практичні психологи району запросили діток на заняття-розвагу «Кольоровий світ дитинства» з метою підвищення соціальної–психологічної  адаптації школярів з особливими освітніми потребами, гармонізації їх внутрішнього світу, зниження тривожності, емоційної напруги, розвитку пізнавальних процесів та інтелектуальних можливостей школярів.

Практичні психологи району провели також заняття з елементами тренінгу для батьків «Щасливе дитинство особливих дітей», для асистентів вчителів «Формування інклюзивної свідомості засобами казкотерапії» та для вчителів правознавства «Дорога до себе», мета яких - підвищення рівня поінформованості громадськості про права осіб з особливими потребами, формування поваги до їх прав, особистості і гідності, надання психологічних рекомендацій педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти щодо особливостей організації навчання та виховання, створення передумов для соціалізації школярів з особливими освітніми потребами.

Усі  запрошені на цей захід переглянули казку-феєрію «Пори року», яку підготували учасники соціально-психологічного театру Люхчанської ЗОШ  І-ІІІ ст.

На завершення спільними зусиллями усі учасники заходу створили озеро лотосів як символ єднання та створення почуття захищеності.

Фотозвіт за адресою:

https://postimg.cc/gallery/2gno85t00/


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн