Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум  для вчителів історії на Сарненщині 06.12.2018

Семінар-практикум для вчителів історії на Сарненщині

05 грудня  2018 року на базі Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум  для вчителів історії на тему «Актуальні аспекти підвищення рівня професійної майстерності вчителя у підготовці учнів до ДПА у формі ЗНО з історії України».

Нині система роботи зі старшокласниками спрямована на якісну підготовку до складання ДПА та ЗНО з історії України. Тому необхідно спрямувати освітній процес на навчання оперуванню знаннями, а не на накопичення знань учнями. Саме тому під час практичної частини вчителі Дуляницька Н.Л, Дебелий В.В., продемонстрували  навчально-дидактичні та мультимедійні форми і методи підготовки учнів 10-11-х класів до ЗНО з історії України.

На методичному практикумі учасники семінару обговорювали питання підготовки електронного банку навчально-дидактичних, наочних матеріалів та мультимедійних презентацій щодо підготовки старшокласників до ЗНО з історії України у 2019 році.

Опрацювали педагоги й основний пункт підготовки до ЗНО – Програму для зовнішнього  незалежного оцінювання  з історії України на 2019 рік, яка розміщена на сайті Українського регіонального центру оцінювання якості освіти, вимоги сертифікаційної роботи з історії України та критерії оцінювання тестових завдань. 

Під час роботи учасники також акцентували увагу на питаннях:

-                   формування в учнів навиків роботи з тестами: техніку виконання тестів, самоконтроль часу, умовне визначення меж результатів, тощо;

-                   аналіз тестового зошита ЗНО – 2018 з історії України;

-                   запровадження введення у контрольні та самостійні роботи завдань у тестовій формі з тестів ЗНО минулих років;

-                   перегляд та чітке дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів з історії України у 5-11 класах.

Для того, щоб трохи «розрядити» атмосферу Прозапас А.Д., Прозапас Д.С., вчителі історії Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів провели для учасників семінару заняття з елементами тренінгу «Готуємось до ЗНО».

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність адміністрації закладу, вчителям історії та всім тим, хто був причетний до проведення змістовного, цікавого семінару на високому методичному та професійному рівнях.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка