Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної  Школи педагогічної майстерності на Сарненщині 06.12.2018

Засідання районної Школи педагогічної майстерності на Сарненщині

З метою вивчення  та поширення кращого педагогічного досвіду роботи серед педагогічних працівників закладів дошкільної освіти району 04 грудня 2018 року на базі ДНЗ № 9 «Росинка» м. Сарни відбулося засідання районної  Школи педагогічної майстерності. Своїм досвідом роботи з питання «Використання прийомів ейдетики у роботі з дітьми дошкільного віку» ділилася з вихователями закладів дошкільної освіти  Шейда Лілія Ярославівна, вихователь ДНЗ № 9 м. Сарни, якій за наслідками атестації у 2017-2018 навчальному році було присвоєно звання «Вихователь-методист».

Творчий портрет Лілії Ярославівни презентувала вихователь-методист ДНЗ № 9 м. Сарни Чинча А.В. Учасники  школи переглянули інтегроване заняття з використанням прийомів ейдетики в молодшій групі «У зимовому лісі» ( показ Шейди Л.Я).

Шейда Л.Я. презентувала свій досвід роботи з даного питання, поділилася розробленими і виготовленими навчально-дидактичними посібниками, наочним матеріалом та провела з педпрацівниками ЗДО району майстер-клас з теми «Використання ейдетичних прийомів в освітньому процесі з дітьми дошкільного віку».

Учасники семінару отримали методичну розробку Шейди Л.Я з теми «Використання прийомів ейдетики у роботі з дітьми дошкільного віку» в якій узагальнено її досвід роботи. Дана методична розробка була схвалена науково-методичною радою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники