Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Педагогічна (не) конференція заступників директорів з виховної роботи на Сарненщині 06.12.2018

Педагогічна (не) конференція заступників директорів з виховної роботи на Сарненщині

06 грудня 2018 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбулося засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти району у форматі педагогічної (не) конференції «Біла ворона» з теми «Креативність як засіб досягнення професійного успіху».

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач наголосила на розвитку творчого та новаторського підходу до власної професійної діяльності. Вона окреслила головні напрямки роботи заступника директора з виховної роботи для підвищення професійного рівня, розвитку педагогічної креативності.

Олена Іщук, керівник районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників, звернула увагу учасників заходу на створенні інноваційного освітнього середовища та поділилася власним досвідом роботи.

У методичному практикумі заступники директорів з виховної роботи працювали за методом «ефект довгого хвоста білої ворони», ознайомлюючи присутніх з інноваційними формами виховної роботи, їх результативністю у закладі освіти.

На завершення був створений план дій по створенню віртуальної лабораторії заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Сарненського району.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова