Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для вчителів 4– х класів  на Сарненщини 07.12.2018

Семінар-практикум для вчителів 4– х класів на Сарненщини

Критичне мислення нині один з модних трендів в освіті. Про те, що його розвиток є одним з наскрізних завдань навчально-виховного процесу, йдеться й у Концепції нової української школи.

З чого починати? Як навчити дітей розрізняти факт і суб’єктивне бачення, не піддаватися на маніпуляції? Відповідь одна – використовувати методи розвитку критичного мислення під час уроків.

То який він – урок розвитку критичного мислення,  які методи розвитку критичного мислення найдієвіші і що слід змінити в школі для розвитку критичного мислення учнів? На ці питання 05 грудня 2018 року шукали відповіді вчителі 4-их класів під час проведення семінару-практикуму на базі Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Відвідавши творчу лабораторію Клочко Олени Миколаївни, вчителя Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів присутні мали змогу практично познайомитися з технологіями та прийомами розвитку критичного мислення, прослідкувати структуру  уроку з розвитку критичного мислення. З виступу Оверчук О.Б., методиста відділу освіти, молоді та спорту   Сарненської райдержадміністрації дізналися, що слід змінити в школі для розвитку критичного мислення учнів.  На занятті з елементами тренінгу  практичного психолога  Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «У світі позитиву» Круглик Ніни Миколаївни отримали заряд позитивної енергії.

Директор Глушицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Набухотна Олена Адамівна презентувала досвід роботи закладу загальної середньої освіти з питань організації освітнього процесу у початковій школі  в умовах розбудови Нової української школи.

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору Глушицької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Набухотній Олені Адамівні та педагогам закладу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика