Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання районної школи молодого вихователя на Сарненщині 12.12.2018

Засідання районної школи молодого вихователя на Сарненщині

11 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Сонечко» с. Корост (директор Климець С.В) відбулося засідання районної школи молодого вихователя.

На засіданні були присутні Климець Олександр Захарович, Коростський сільський голова та  Михайлова Віра Петрівна, директор Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Олександр Захарович привітав всіх учасників семінару, ознайомив з перспективами розвитку дошкільної освіти на території Коростської сільської ради та побажав плідної праці молодим вихователям.

Методист  Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Корень В.А. ознайомила молодих вихователів з методичними аспектами реалізації освітньої лінії Базового компонента дошкільної освіти «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі». Методичні рекомендації слухачам школи щодо підготовки, планування  та  проведення занять з математики надала Чинча А.В, вихователь-методист ДНЗ № 9 «Росинка» м. Сарни.

Вихователі переглянули заняття з логіко математичного розвитку в старших групах «Час пливе, минає» (показ Галухи О.І.) на якому дошкільники вчилися визначати часову послідовність подій, закріплювали часові уявлення і поняття, ознайомилися з різними видами годинників та календарів, а вихователь  Комар Л.І. показала заняття «Математичні міста», де діти ознайомилися з арифметичними задачами.

Форми роботи з логіко-математичного розвитку дошкільників презентувала Комар В.М., вихователь ДНЗ «Сонечко» с. Корост. Особливу увагу вона звернула на проведення різних дослідів на заняттях з математики та організувала  творчу лабораторію з  молодими вихователями.

Комар М.П, вихователь ДНЗ с. Корост,  ознайомила слухачів школи з типами задач, етапами  та методикою розв’язання арифметичних задач. Всі присутні переглянули презентацію вихователя ДНЗ с. Корост Бережної Н.І. щодо створення розвивально-предметних осередків в закладі дошкільної освіти, в тому числі осередок сенсорики.

Молоді вихователі підвищили фахову майстерність, отримали методичні рекомендації та рекомендовану літературу. Засідання школи молодого вихователя пройшло в дружній,  творчій атмосфері.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники