Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Рада регіонального розвитку у Дубенському районі 12.12.2018

Рада регіонального розвитку у Дубенському районі

11 грудня 2018 року відбулась Рада регіонального розвитку у Дубенському районі. Захід є продовженням всеукраїнської Ради регіонального розвитку.

Серед вагомих питань, що розглядалися, - питання реалізованих на Дубенщині ініціатив освітньої реформи.

Нова українська школа, новий освітній простір та впровадження інклюзивної освіти. У стратегічному плануванні розвитку району на наступні три роки цьому напрямку буде приділятися ще більше уваги.

Спікери під час другої панельної дискусії презентували найкращі реалізовані освітні ініціативи.

Про реалізацію Нової української школи на теренах Дубенщини розповіла начальник відділу освіти Галина Вознюк: "Наші вчителі активно включились в процес створення нового освітнього простору. Шкільні класи та коридори стали кольоровими і яскравими - піднімаючись сходинками можна повторити таблицю множення, англійський алфавіт. Усі  кабінети, де навчаються першокласники, оснащені новими наборами меблів та технікою".

Досвідом створення інклюзивно-ресурсного центру в Дубенському районі поділилася його директор Людмила Чорноус: "Інклюзивно-ресурсний центр покликаний допомагати дітям отримати якісну освіту та жити повноцінним суспільним життям. І саме фахівці ІРЦ працюють за новими, більш прогресивними та якісними підходами до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Адже завдання ІРЦ – забезпечити системний кваліфікований супровід дитини з ООП протягом всього навчання – від 2 до 18 років".

Повноцінна якісна освіта для кожного у сучасному освітньому просторі – пріоритет Нової української школи, завдання якої формувати особистість, патріота та інноватора.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники