Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині 14.12.2018

Семінар-практикум для класних керівників на Сарненщині

Світло справжньої людської краси – краси громадянськості – повинно осявати шлях вихованця і допомагати йому правильно бачити світ очима громадянина. (В.Сухомлинський)

13 грудня 2018 року на базі Чабельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для класних керівників закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з теми «Формування громадянської компетентності особистості в умовах розвитку демократичного суспільства».

Учасників семінару у ранковому колі зустріла директор Чабельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Опалько А.М. Вона презентувала заклад освіти, вказавши основні напрямки роботи педагогічних працівників в умовах Нової української школи.

На основних аспектах Концепції розвитку громадянської освіти в Україні акцентувала увагу класних керівників Ткач О.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації.

Заступник директора з виховної роботи Чабельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Єленець Л.І. ознайомила із системою роботи школи з формування громадянської компетентності учнів. В творчій та дружній атмосфері пройшло заняття з елементами тренінгу «Я утверджую в собі громадянина» (Гандзюк К.П., практичний психолог закладу).

Цікавим та пізнавальним був педагогічний практикум «Рамки компетентностей для життя в культурі демократії», який провела Іщук О.Р., заступник директора з виховної роботи Сарненського районного ліцею «Лідер». Вона презентувала свій досвід роботи в рамках проекту «Демократична школа».

Виховна година «Ми діти твої, Україно», підготовлена педагогом-організатором Чабельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Царук Н.І., стала яскравим прикладом виховання у підростаючого покоління національної самосвідомості, громадянської відповідальності.

На завершення семінару класні керівники отримали методичні рекомендації щодо реалізації основних завдань з формування та розвитку громадянських компетентностей школярів.

Відділ освіти, молоді та спорту дякує адміністрації та педагогічним працівникам Чабельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за сприяння у проведенні семінару.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.