Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Творча майстерня для учасників Школи молодого психолога та соціального педагога на Сарненщині 14.12.2018

Творча майстерня для учасників Школи молодого психолога та соціального педагога на Сарненщині

14 грудня 2018 року на базі Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося творча майстерня практичного психолога Мельник Ю.С., і соціального педагога Крупені В.М. для учасників Школи молодого психолога та соціального педагога. Практична частина засідання включала в себе заняття з елементами тренінгу, спрямованого  на попередження жорстокості та насилля  серед дітей та  підлітків, яке провела соціальний педагог Крупеня В.М. Гру-квест на освоєння техніками позитивного мислення, як запоруки відмінного емоційного здоров’я,міжособистісної та внутрішньої гармонії,  розвитку особистості, та запоруці ділового успіху, провела Мельник Ю.С.

В теоретичній частині робота учасників була спрямована на реалізацію аспектів корекційно-відновлювального напрямку роботи, які впливають на збереження та зміцнення психічного, фізичного здоров’я та соціального благополуччя усіх учасників освітнього процесу та важливість корекційно-розвивальної роботи у структурі навчально-виховного процесу та інклюзивного навчання.

 Актуальними питаннями до розгляду серед учасників стали: застосування теорії множинного інтелекту у роботі працівників психологічної служби .

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює подяку керівнику закладу Оласюку С.М. та педагогічному колективові за участь та співпрацю у творчій майстерні.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.