Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Навчальний семінар для учнів «Проблеми виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури. Навчальний інструментарій учасника ЗНО» на Сарненщині 18.12.2018

Навчальний семінар для учнів «Проблеми виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури. Навчальний інструментарій учасника ЗНО» на Сарненщині

Тестування – це серйозне випробування, тому головне завдання школи і вчителів допомогти випускникам налаштуватися на успіх, ознайомити з правилами проходження ЗНО, допомогти у підготовці до важливого іспиту. Саме з такою метою у Вирівській та Ясногірській ЗОШ І – ІІІ ступенів 17 грудня 2018 року відбувся навчальний семінар для учнів «Проблеми виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури. Навчальний інструментарій учасника ЗНО», який організувала методист відділу освіти Сарненської РДА  Гаврилюк Світлана Іванівна.

Цікаво та змістовно організована робота учителями Зозюк Іриною Валеріївною, вчителем Сарненської гімназії та Крат Наталією Володимирівною, вчителем Сарненського районного ліцею «Лідер», які безпосередньо перевіряють відкриту частину сертифікаційні роботи у вигляді твору-роздуму при Львівському регіональному центрі оцінювання якості знань, - ділиться враженнями учениця 11 – Б класу Лехкобит Анжела.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відповідальний за реєстрацію та підготовку до ЗНО, Лехкобит Людмила Миколаївна зазначила, що з перших хвилин спілкування вчителі знайшли спільну мову з учнями. Цікавий підхід до написання власного висловлення продемонструвала вчитель української мови та літератури Крат Н.В., яка вміло донесла випускникам структуру тексту- роздуму та методику його написання. Учні взяли до уваги рекомендації вчителя-наставника.

Зозюк І.В. провела навчання з виконання тестових завдань. Вчитель націлила випускників на проходження онлайн тестів, а також вказала завдання, на які варто звернути увагу, пояснювала складніші тестові завдання в деталях.

Учителі та учні вдячні  за надану методичну та консультативну допомогу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова