Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Спалах Різдвяної зірки 27.12.2018

Спалах Різдвяної зірки

 22 грудня 2018 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся  ІІ етап обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. Фестиваль проводиться з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадшини, виявлення і підтримки кращих художніх колективів. Він сприяє відродженню традиційної православної культури України, заснованої на високих ідеалах істини, добра та краси.

 Учасників фестивалю привітали: заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Ольга Дмитрівна Ладюк, директор Технічного коледжу НУВГП Микола Васильович Яцков та  доцент кафедри музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету Раїса Володимирівна Цапун.

 Фестиваль проводився у таких номінаціях: різдвяно-обрядові дійства, фольклорні колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці. 
Різдвяне дійство зібрало понад 800 учасників з різних регіонів Рівненщини.

 Зачарувала присутніх у залі унікальним виконанням колядок Надія Таборовець, учениця Каноницької загальноосвітньої школи I-IIIступенів, яка представляла Володимирецький район на  фестивалі.
 «Враження від фестивалю просто неймовірні. Театралізовані дійства, колядки, вертепи, розмаїття різдвяних зірок просто вражали. Доторкнувшись до них душею, ти усвідомлюєш, як важливо у житті слідувати світлу Вифлеємської  зорі, щоб разом з волхвами привітати Новонародженого Христа і принести йому у дар свою віру, любов і чисті серця», - сказала голова журі Раїса Цапун.

 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн