Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО і ЗДО Сарненського району 14.01.2019

Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО і ЗДО Сарненського району

11 січня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» відбулося  засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО і ЗДО Сарненського району на тему «Захист прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми».

На засіданні керівник групи Жученя Н.Л., практичний психолог Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  проінформувала членів групи із теоретичними засадами поняття «торгівля людьми» – злочин і в українському законодавстві, і в міжнародному праві.

Круглик Н.М., практичний психолог Глушицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. ознайомила присутніх із законодавчими документами у сфері торгівлі людьми та отримання правової допомоги, а також, як можна притягнути злочинців до відповідальності.

Леончик І.О., практичний психолог Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. висвітлила причини і наслідки торгівлі людьми та надала перелік організацій, які надають допомогу потерпілим.

Гуранець О.М., практичний психолог загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 м.Сарни наголосила, що сучасне рабство може торкнутися кожного незалежно від соціального статусу, віку, статі, освіти та надала практичні поради учасникам з протидії торгівлі людьми.

Сосюк О.В., практичний психолог спеціалізованої школи розвитку з поглибленим вивченням англійської мови І ст. №5 м.Сарни розкрила питання «Викрадення дітей: як часто пропадають діти в Україні, як не стати жертвою. Кіднепінг».

Учасники інтервізійної групи внесли пропозиції щодо впровадження в освітніх закладах заходів щодо протидії торгівлі людьми та провели з учасниками практичні вправи, які можна застосовувати у своїй роботі.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика