Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

22.01.2019

22 СІЧНЯ – 100-РІЧЧЯ АКТА ЗЛУКИ УНР І ЗУНР

Педагогічні, науково-педагогічні працівники Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та слухачі курсів підвищення кваліфікації долучилися до заходів, що проходять сьогодні по всій Україні під гаслом «Разом з власної волі з 1919 року» з нагоди відзначення 100-річчя Акта Злуки УНР і ЗУНР – втілення ідеї соборності й національної консолідації України.


Об’єднання українських земель відбулося з ініціативи і власної волі українців, а не було накинуто насильно зовнішніми чинниками. Акт Злуки 1919 року заперечує тези сучасної російської пропаганди про те, що єдність України – результат політики Леніна чи Сталіна.


На честь знаменної дати слухачам було представлено інформативні міні-лекції та медіапрезентацію «100 років Соборності»; новітні тематичні розробки, які можуть використовуватись в освітньому процесі, у виховних та позакласних заходах закладів освіти «100 років боротьби. Українська революція»; низку віртуальних виставок та друкованих матеріалів, а також однойменну настільну гру та її мобільною версією для підлітків.


Крім того, слухачі мали змогу долучитися до загальноміських заходів з вшанування значної події – взяти участь у ході як символічному акті єднання «З Україною у серці» між двома майданами: майданом Незалежності і майданом Магдебурзького права (учнівська молодь міста створила ланцюг зі ста жовто-блакитних стягів); відвідати виставку «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України» в Рівненському обласному краєзнавчому музеї та взяти участь в урочистих зборах, які відбулися в музично-драматичному театрі.Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка