Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Семінар для керівників гуртків науково-технічного та художньо-естетичного напрямів закладів освіти Сарненського району 23.01.2019

Семінар для керівників гуртків науково-технічного та художньо-естетичного напрямів закладів освіти Сарненського району

Одним з актуальних напрямів модернізації та інноваційного розвитку освіти виступає STEM-орієнтований підхід до навчання, який сприяє популяризації інженерно-технологічних професій серед молоді, підвищенню поінформованості про можливості їх кар’єри в інженерно-технічній сфері, формуванню стійкої мотивації у вивченні дисциплін, на яких ґрунтується STEM-освіта.

23 січня 2019 року на базі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся семінар для керівників гуртків науково-технічного та художньо-естетичного напрямів закладів освіти з теми «Формування професійної компетентності педагога в системі STEM-освіти для реалізації концептуальних засад Нової української школи».

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач ознайомила присутніх з інноваційними можливостями STEM-навчання в позашкільній освіті, пріоритетними напрямами розвитку STEM-освіти на всеукраїнському та районному рівнях у 2018-2019 навчальному році, з планом заходів відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на 2019 рік. Вона наголосила на участі керівників гуртків у зимовій сесії «STEM-школа-2019», метою якої є ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

Нові форми роботи презентувала керівник художньої студії Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тетяна Охріменко. Вона акцентувала увагу на формуванні компетентностей особистості, її здатності до креативного мислення, розвитку творчого потенціалу.

З робототехнікою як перспективним напрямом STEM-освіти ознайомив керівник гуртка комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» Касьянюк Сергій Миколайович. Він представив інноваційні форми роботи з програмним засобом «Arduino».

Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо впровадження STEM-навчання в позашкільній освіті.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники