Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання творчої майстерні вчителя української мови і літератури Пономаренко Надії Миколаївни на Сарненщині 31.01.2019

Засідання творчої майстерні вчителя української мови і літератури Пономаренко Надії Миколаївни на Сарненщині

Завдання сучасної літературної освіти полягає у формуванні літературознавчої компетентності учнів. Головною умовою ефективності компетентнісно спрямованої літературної освіти є використання таких методичних підходів, які передбачають позицію учня як активного співтворця уроку. Саме над цим працюють вчителі-філологи району.

На базі Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання творчої майстерні вчителя української мови і літератури Пономаренко Надії Миколаївни, переможця районного, лауреата обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018», з теми «Формування читацької компетентності на уроках української літератури в умовах особистісно зорієнтованого навчання».

Головна засада сучасного уроку-успішний учень. Таким він може бути, якщо оволодіє вміння вчитися. Саме це мали можливість спостерігати присутні на уроці української літератури в 9 класі з теми «Микола Гоголь «Тарас Бульба». Колізія морального й національно-культурного вибору в образах синів Тараса Бульби», у ході якого Надія Миколаївна продемонструвала свою педагогічну  майстерність, а учні- безпосередність, вміння співпереживати, відчувати, висловлювати власне ставлення до подій, героїв, зображених у художньому творі.

Також Надія Миколаївна провела майстер-клас з учителями, запропонувавши різні підходи до аналізу поезії Ліни Костенко «Хочеться чуда і трішки вина».

Вчитель Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів також долучилася до запропонованої форми роботи, аналізуючи поезію «Крила».

Учасники методичного заходу були приємно вражені від побачено і почутого, щиро дякували за продемонстрований досвід педагогам та адміністрації закладу в особі директора - Корень Галині Володимирівні та заступнику – Примак Інні Валентинівні.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова