Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога на Сарненщині 08.02.2019

Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога на Сарненщині

08 лютого 2019 року  на базі КЗ «Сарненський районний БДМ» відбулось засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога на тему «Адаптація молодого спеціаліста в педагогічному колективі».

Зелінська О.Г., керівник Школи молодого практичного психолога, практичний психолог Стрільської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила учасників з програмою засідання та темою засідання.

У теоретичному блоці Михаревич Н.М., практичний психолог Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила з проблемами, що виникають у діяльності практичних психологів та соціальних педагогів в закладах освіти. А.Таборовець В.М., практичний психолог Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ст. надала рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів–початківців щодо співпраці з педагогічним колективом.

У практичному блоці Комар М.В., практичний психолог Коростської ЗОШ І-ІІІ ст. провела арт-терапевтичне заняття  «Я успішний психолог».

Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету надала методичні рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів–початківців, щодо ведення документації та напрямків роботи. Ознайомила учасників Про виконання вимог у зв'язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 року № 25657- VIII

По закінченню засідання учасники ділилися своїми враженнями від отримання нового досвіду та з користю проведеного часу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика