Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи на Сарненщині 08.02.2019

Засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи на Сарненщині

07 лютого 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбулося засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти району з теми «Основні орієнтири виховної роботи в умовах реформування освіти».

На створенні безпечного освітнього середовища наголосила методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач. Вона ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)».

Ольга Набухотна, заступник директора з виховної роботи Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, виступила з питанням щодо підготовки дітей до обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За «круглим столом» заступники директорів з виховної роботи виділили основні напрямки виховної роботи з метою створення оптимальних умов для самореалізації кожного учня в закладі освіти. В ході обговорення були визначені основні заходи для запобігання та протидії булінгу, основні етапи підготовки дітей до обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), основні напрями виховної роботи для висвітлення у віртуальній лабораторії заступників директорів з виховної роботи.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова