Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Зустріч делегації колег і ровесників з Республіки Польща 11.02.2019

Зустріч делегації колег і ровесників з Республіки Польща

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Вербською ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жорнівським НВК Дубенської районної ради та комплексом шкіл смт Позездже Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща зроблено чергові кроки щодо забезпечення інтеграції національної системи освіти в міжнародний освітній простір. У період із 07 по 10 лютого 2019 року педагоги та учні, громади сіл Верба, Жорнів радо зустрічали делегацію колег, ровесників із сусідньої держави на чолі з Богданом Могилою, війтом гміни Позездже, та Йоаною Соцько, директором комплексу шкіл смт Позездже. Вияв поваги закордонній делегації засвідчили Юрій Парфенюк, голова Дубенської РДА, Володимир Іщук, перший заступник голови Дубенської РДА, Лідія Білик, т.в.о. начальника відділу райдержадміністрації, Наталія Мельнікова, завідувач районного методичного кабінету, сільські голови Вербської, Сатиївської сільських рад Ірина Івашинюта, Лариса Крупко, які брали  участь у заходах у кожному із закладів освіти.

    Програма зустрічі була насиченою, змістовною, надзвичайно цікавою як для учнів, так і педагогів.

     Достойними провідниками Нової української школи, агентами змін, які сміливо ділилися з польськими колегами сучасними методами та прийомами навчання, стали вчителі перших класів Світлана Боярин, Тетяна Момотюк,  радо запросивши на заняття інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Урок англійської мови вчителя Оксани Спасюк видався для учнів 6 класу та одинадцяти їх однолітків із Польщі не просто заняттям, спрямованим на формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, а справжнім святом творчої взаємодії, святом навчання із захопленням та цікавістю, святом креативу. Вдосконаленню таких важливих ключових компетентностей, як вміння навчатись спілкуванню іноземними мовами, сприяв і квест, що майстерно організували та провели педагоги Жорнівського НВК.

Юні музеєзнавці презентували музейний простір рідної Вербської школи

        Педагогічні колективи Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів,Жорнівського НВК, батьки, учні на чолі з керівниками-лідерами Камілою Котвінською, Сергієм Вовчиком приклали всіх зусиль, щоб гостям цікаво було ознайомитись з діяльністю наших шкіл, з тим, як організовано освітній процес, позанавчальна діяльність та дозвілля школярів, як підтримуються й примножуються родинні традиції, формується почуття національної гідності, гордості за родину, країну, свій народ засобами родинної педагогіки та виховання.

        Гості з Республіки Польща щиро вдячні господярям і за приємний подарунок – екскурсію до древнього Львова.

Залучення закладів загальної середньої освіти до міжнародного співробітництва — важливий крок до європейської та світової інтеграції України, розвитку демократичного суспільства. Це усвідомлюють керівники установ та закладів освіти Дубенщини, які зуміли налагодити ефективну взаємодію з представниками інших країн, що забезпечує формування нового покоління, здатного успішно реалізувати свій потенціал у світовій спільноті.
 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн