Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині 18.02.2019

Районний семінар-практикум для вчителів 2 – х класів на Сарненщині

13 лютого 2019 року на базі Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів 2-х класів з теми «Реалізація тематично-інтегрованого принципу навчання в освітній практиці нової української школи».

Запальним танцем гостей зустріли вихованці закладу загальної середньої освіти подарувавши їм чимало приємних миттєвостей.

У дружньому ранковому колі, яке підготували та провели Савчик Ольга  Володимирівна та Сергійчук Марія Василівна, побажали один одному доброго ранку, познайомилися ближче.

З вітальним словом до гостей звернулася виконуюча обов’язки директора Дятлик Світлана Володимирівна, яка ознайомила присутніх з досвідом роботи закладу з питань організації навчання учнів в початковій школі в реалізації концепції «Нова українська школа». Вчителі  мали змогу оглянути освітнє середовище закладу освіти.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Оверчук О.Б. розпочала семінар-практикум та ознайомила присутніх із планом роботи, розкрила мету і поставила завдання перед учасниками районного семінару.

Сучасними технологіями організації освітнього процесу ділилася класовод 2 класу Стельмах Валентина Василівна під час проведення інтегрованого уроку, який був проведений в цікавій ігровій формі. Вчителі мали можливість систематизувати та поглибити знання щодо використання інноваційних технологій, інтерактивних методів організації діяльності  учнів на  уроці, прослідкувати, як різні види діяльностей постійно чергувалися, як поєднувалися самостійна робота з груповою та з роботою в парах.

У ході методичного тренінгу «Реалізація тематично-інтегрованого принципу навчання в освітній практиці початкової школи» Оверчук О.Б. розкрила теоретичні аспекти інтеграційних процесів у початковій школі, ознайомила з модельною навчальною програмою, поглибити розуміння інтегрованого підходу до планування освітньої діяльності учнів.

І на завершення зворушив серця та приємно здивував присутніх виховний захід «Стрітення» підготовлений учнями закладу.

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу в.о. директору Тутовицької загальноосвітньої школи Дятлик Світлані Володимирівні та педагогам закладу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Цифрові лабораторії Ейнштейн