Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. 20.02.2019

Нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

  15 лютого 2019 року у відділі освіти Володимирецької райдержадміністрації відбулась планова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, у другій частині наради також взяли участь сестри медичні закладів освіти.

  У нараді взяли участь: начальник Володимирецького Районного сектору ГУ ДСНС, Андрій Муравинець та начальник Володимирецького об’єднаного управління пенсійного фонду України, Ірина Бова. Андрій Муравинець наголосив про забезпечення контролю за станом пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях під час підготовки та проведення виборів. Ірина Бова презентувала керівникам закладів освіти інформаційну сторінку Пенсійного Фонду України.

  Долучилися до наради керівників закладів освіти голова райдержадміністрації Ярослав Березюк та народний депутат Верховної Ради України Василь Яніцький, який завітав до Володимиреччини з робочим візитом. Важливою місією для Василя Яніцького є підтримка талановитої молоді та відзначення педагогів за значні заслуги у вихованні школярів. Народний депутат урочисто вручив Грамоту Верховної Ради України Надії Рижій, методисту – вихователю закладу дошкільної освіти «Казка» смт. Володимирець.

  Ярослав Березюк нагородив Почесною Грамотою голови Рівненської обласної державної адміністрації «За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки української держави, високий професіоналізм» Анатолія Остапенка, директора Володимирецького районного колегіуму.   


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика