Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вони дали нам мрію, дарували нам надію 20.02.2019

Вони дали нам мрію, дарували нам надію

Я вірю, я знаю – вони повернуться…
Їх душі знайдуть на землі своїх батьків.
І сльози за ними, на сміх повернуться.
Дитячий, щасливий, як материн спів.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

   День, коли слова зайві. Пам'ятаймо про подвиг кожного з них. І продовжуємо боротьбу, в якій, задля кращого майбутнього віддали своє життя найкращі...

 У Козинській ОТГ 20 лютого 2019 року відбулися заходи з вшанування Героїв Небесної сотні.

Настоятель Свято-Покровського храму с. Козин протоірей Володимир відслужив панахиду за загиблими героями Небесної Сотні та за вбитим на Сході нашим односельчанином Іваном Совою. На панахиді були присутні жителі громади, працівники закладів освіти та культури, учні школи. У храмі палали свічки і всі молилися до Бога, щоб Він Героїв прихистив у раю, як тих хто загинув за волю України. З вуст протоієрея  Володимира пролунали заповітні слова «молитимуться усі покоління українців за Героїв» - ці слова, як заповіт для нас і наших нащадків. Співали «Вічну пам’ять», а присутні молилися за життя нескінчене для тих, хто загинув. Настоятель провівши панахиду за всіма загиблими під час Революції Гідності  закликав у проповіді до єдності у боротьбі за сильну державу.

   Після панахиди розпочався мітинг-реквієм "Ангели вічності" на площі с. Козин. На мітингу учні  запалили лампадки, як символ палаючого духу загиблих на Майдані. З уст ведучих лунали слова, які торкали душу людей за живе, деякі жінки ридали, чоловіки схиляли голови, кожний згадав лютий 2014. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, і ще довгий час не розходилися, споглядаючи фото - виставку тих буремних історичних подій листопада 2013-го – лютого 2014-го року.

На площі діяла виставка дитячих малюнків "Промені Гідності, виставкові інсталяції" та фото-виставка «Моменти Майдану 18-20 лютого 2014 року».

Фотозвіт

Ніколайчук Л.І.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн