Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Районний семінар-тренінг для вчителів перших, четвертих класів та вихователів ГПД на Сарненщині 21.02.2019

Районний семінар-тренінг для вчителів перших, четвертих класів та вихователів ГПД на Сарненщині


20 лютого 2019 року на базі КЗ «Сарненський БДМ» відбувся районний семінар-тренінг для вчителів перших, четвертих класів та вихователів ГПД з теми «Освітній потенціал гри з  LEGO. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок».

Розпочали роботу семінару-тренінгу з ранкового кола до якого запросили вчителів четвертих класів. У дружньому колі під керівництвом Савчик Ольги Володимирівни  та Сергійчук Марії Василівни, вчителів початкових класів Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, побажали один одному доброго дня, подарували промінчики добра, зарядилися позитивом.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Оверчук О.Б. привітала учасників та ознайомила з планом роботи заходу, звернула увагу на важливість використання методики «Шість цеглинок», адже вона спрямована на розвиток важливих соціальних умінь і навичок учнів, а саме: здатність співпрацювати в команді, вміння вчитись у своїх однолітків, дослухатись до їхніх ідей та пропозицій.

Під час проведення майстер-класів «Освітній потенціал гри з LEGO на уроках української мови та математики» Матвієнко Наталія Степанівна, вчитель початкових класів Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Дударик Альона Миколаївна, вчитель Сарненської СШР І ступеня №5 та Гусарук Світлана Іванівна, вчитель початкових класів Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ділилися власним досвідом впровадження методики в освітню діяльність початкової школи.  Вони запросили вчителів подивитись на світ очима дітей, адже діти не просто граються – вони живуть цим. Казка і гра дозволяють увійти у простір маленької людини і навчати її. «Шість цеглинок» — це практичний інструмент для навчання, це технологія навчання. Виконуючи веселі завдання і граючись набором з шести різнокольорових цеглинок LEGO, діти тренують пам’ять, розвивають моторику і мислять творчо. Крім того, використання цієї технології дає можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до вмінь та інтересів дітей.

Під час проведення майстер-класів педагоги перетворилися на маленьких учнів і фантазували, адже ЛЕГО – це завжди творчість без правил, політ фантазії та естетичне задоволення від роботи. Педагоги із задоволенням конструювали предмети,  придумували розповіді, аналізували, планували, рахували, порівнювали, класифікували, розв’язували задачі виконували руханки з використанням шести цеглинок.

На завершення семінару-тренінгу вчителі обмінялись  досвідом роботи та долучилися до створення «Скарбнички допомоги» для креативних вчителів.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу директору КЗ «Сарненський БДМ» Круглику Віталію Степановичу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Цифрові лабораторії Ейнштейн

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Електронні підручники