Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

22.02.2019

Фінальний етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019»

Учитель року – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності та продемонструвати приховані можливості творчої особистості.

Серед педагогів немає випадкових людей. Для кожного школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитися в якійсь єдиній меті.

Як свідчить педагогічна практика, успіху досягають педагоги, які працюють творчо, уроки яких нестандартні, цікаві. Такий учитель – не лише носій знань для учнів, а насамперед яскрава особистість, із якою можна поспілкуватися на будь-яку тему, порадитися з приводу життєвої проблеми. Такого вчителя завжди чекають у класі, ловлять кожне сказане ним слово, намагаються копіювати манеру його поведінки, закохуються в нього.

Досвід учителя є тим незримим багажем, який щороку поповнюється, відшліфовується та набуває нових відтінків.

Із метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві проводиться щорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року». Серед основних його завдань: виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду, розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності.

Конкурс став стартовим майданчиком для тисяч учителів-новаторів, активних, готових до навчання впродовж життя, постійного професійного зростання.

Заклади загальної середньої освіти міста Рівного № 13 та № 25 щиро зустрічали конкурсантів та членів журі у своїх ошатних оселях, на базі яких і проходили конкурсні уроки та проект.

Під час проведення уроків конкурсанти продемонстрували високу фахову майстерність, проявили здібності у процесі знайомства з новими учнями, шукаючи з ними спільну мову, а також гнучкість у виборі форм та методів співпраці. Педагоги розкрили особисті професійні знахідки, проказали світ свої захоплень, продемонстрували вміння реалізувати сучасні підходи в освіті, формувати ключові та предметні компетентності, наскрізні вміння, задекларовані у проекті Концепції нової української школи, вміння впроваджувати інноваційні педагогічні та здоров’язбережувальні технології, інтерактивні форми роботи з учнями .

За підсумками першість у Конкурсі здобули:

у номінації «Вчитель інклюзивного класу» –

Самойлюк Таїсія Василівна, вчитель початкових класів Полянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області.

У номінації «Географія» –

Іщенко Людмила Володимирівна, вчитель географії Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівненської області.

У номінації «Захист Вітчизни» –

Здолбіцький Вадим Юрійович, учитель предмета «Захист Вітчизни» Комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

У номінації «Основи здоров”я» –

Чорнобай Наталія Миколаївна, вчитель основ здоров’я Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради Рівненської області.

У номінації «Французька мова» –

Жук Лілія Романівна, вчитель французької мови Рівненської української гімназії Рівненської міської ради Рівненської області.

Переможців та лауреатів Конкурсу щиро вітали Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Мельник Надія Адамівна проректор із науково-методичної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Кравець Юрій Ісакович голова обласної ради профспілки працівників освіти і науки, Жовтан Мирослава Анатоліївна, завідувач комунальної установи «Рівненський міський методичний кабінет» Рівненської міської ради.

Учитель року – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності та продемонструвати приховані можливості творчої особистості.

Серед педагогів немає випадкових людей. Для кожного школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитися в якійсь єдиній меті.

Усі переможці нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та грошовими винагородами.

Рівненщина щиро вітає всіх учасників конкурсу!

Бажаємо успіхів на шляху до перемоги, благополуччя, міцного здоров’я, миру та злагоди, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги у здійсненні творчих намірів! Бо ж відомо – стежка людського щастя на ниві педагогічної праці безкінечна.

Хай упродовж заключного етапу Конкурсу переможців супроводжує її Величність Удача!

DSC_0082.JPG

DSC_0101.JPG

DSC_0108.JPG

DSC_0122.JPG

DSC_0129.JPG

DSC_0137.JPG

DSC_0144.JPG

DSC_0158.JPG

DSC_0163.JPG

DSC_0201.JPG

DSC_0208.JPG


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика