Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ  ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ 26.02.2019

ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ ДУБЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ ТУРИСТІВ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З 20 по 24 лютого 2019 року в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбулися змагання Чемпіонату України зі спортивного туризму – лижний туризм (дорослі, юніори, юнаки), організовані Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.

За звання Чемпіона боролися 8 команд. Рівненську область представляли  вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів», учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кот Юрій (капітан команди), Грондус Андрій, Карпюк Василь, Чернишевський Богдан, Карпюк Юлія та Ільчук Ірина, студентка Кременецького лісотехнічного коледжу.

Програмою Чемпіонату було передбачено проведення змагань на трьох дистанціях V класу: «Смуга перешкод (командна)», «Лижний маршрут» та «Смуга перешкод (естафета)».

У загальнокомандному заліку за сумою результатів на трьох дистанціях наші туристи-лижники стали бронзовими призерами  Чемпіонату України з лижного туризму.

На даних змаганнях учасники команди Кот Юрійя, Грондус Андрій, Чернишевський Богдан та Ільчук Ірина показали високий рівень спортивно-технічної, фізичної та морально-вольової підготовки і виконали вимоги для встановлення спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту України».

Переможці та призери змагань нагороджені медалями Міністерства молоді та спорту України та дипломами Федерації спортивного туризму України.

Готував команду туристів-лижників Рівненської області директор Дубенської районної станції юних туристів Дубенської районної ради Кравець Ігор Васильович. Участь  команди у даних змаганнях стала можлива завдяки  сприяння та фінансовій підтримці управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" абетка