Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Інструктивно-методична нарада для керівників закладів освіти Дубенщини з питань протидії булінгу 25.02.2019

Інструктивно-методична нарада для керівників закладів освіти Дубенщини з питань протидії булінгу

Одним із принципів, на якому базується реалізація Концепції «Нова українська школа», є формування середовища, безпечного для життя і здоров’я дитини. Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства. Упродовж останніх років в освітній практиці набуло поширення таке явище, як шкільний булінг.

З метою підвищення рівня інформованості керівників закладів освіти щодо форм, причин і наслідків насильства булінгу (цькуванню), формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі і гідності 22 лютого 2019 року проведено інструктивно-методичну нараду для керівників закладів освіти з питань протидії булінгу (цькуванню).

Завідувач Дубенського РМК Наталія Мельнікова акцентувала увагу присутніх на тому, що 19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18 грудня 2018 року № 2657-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Наталія Леонідівна наголосила, як наразі виглядає механізм з протидії цькуванню, який діє не лише для захисту дітей від цькування, а й для протидії булінгу над усіма учасниками освітнього процесу, зокрема освітянами та батьками.

Про відповідальність керівників закладів освіти щодо булінгу розповіла старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, капітан поліції Мирослава Вжос.

Завідувач кабінетц-центру практичної психології та соціальної роботи РОІППО Юлія Мельник  розкрила питання попередження шкільного цькування, зокрема: нормативно-правового забезпечення, форм, причин і наслідків насильства булінгу, діяльності працівників психологічної служби щодо протидії булінгу.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика