Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Воркшоп з елементами тренінгу на Сарненщині 28.02.2019

Воркшоп з елементами тренінгу на Сарненщині

28 лютого 2019 року на базі  Сарненського педагогічного коледжу РДГУ відбувся воркшоп з елементами тренінгу з теми  «STEM-освіта: впровадження та перспективи розвитку». Захід проведений з метою поглибити знання про інноваційні технології навчання, а саме, STEM-освіту, як технологію формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обміну досвідом з їх використання, обґрунтування  доцільності  впровадження інновацій в освітньому  процесі, аналізу готовності вчителя до інноваційної діяльності. Учасниками воршопу були педагогічні працівники ЗЗСО району, студенти та викладачі  коледжу.

Вибрана форма проведення  дала  можливість методисту відділу освіти, молоді та спорту Сарненської  РДА  Ользі  Кушмирук  задіяти  всіх  присутніх  до активної участі у роботі навчально-методичного заходу та досягнути поставленої мети. Вчителі Сарненського районного ліцею «Лідер», який є експериментальним обласним освітнім закладом  із  реалізації STEM-освіти (директор Колоїз Т.Г.), а саме Валюшко Ю.В., вчитель фізики;  Мороз Л.Ф., вчитель математики;  Хращевська Л.С., вчитель хімії;  Паньковець І. Л., Щигель Н.В., вчителі  англійської мови, Зозюк К.Л.,учитель  інформатики, продемонстрували власний педагогічний досвід щодо реалізації елементів STEM- технології в освітньому процесі ліцею.

Учасники  отримали  знання через високу інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність, актуальний педагогічний  інноваційний досвід.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ