Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

Вернісаж психологічної майстерності Сарненського та Березнівського районів 06.03.2019

Вернісаж психологічної майстерності Сарненського та Березнівського районів

05 березня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» відбулася зустріч працівників соціально-психологічних служб Сарненського та Березнівського районів – вернісаж  психологічної майстерності «Новітні технології і методи роботи психологічної служби Сарненського району».

Зустріч розпочалася з теплого знайомства та презентації соціально-психологічної служби Сарненського району. Робота учасників вернісажу психологічної майстерності включала в себе розгляд теоретичних питань в напрямках навчальної, розвивальної та методичної роботи. Під час зустрічі  були представлені Майстерня гарного настрою «Будемо знайомі» (знайомство  учасників, очікування від заходу). Навчальна майстерня «Врахування особливостей психологічного розвитку учнів під час організації навчальної діяльності». Розвивальна майстерня «Корекційна робота з тривожними  дітьми». Методична майстерня «Презентація посібника «Весела перерва».

Психологічний практикум був спрямований на участь гостей у мозаїчних майстер-класах «Цілюща сила арт-терапії», «Інноваційні технології в дитячому садку», «Розвиток емоційного інтелекту методами казкотерапії» та «Зняття емоційної напруги за допомогою танцю».

А по закінченню гості переглянули психологічний етюд і міні-виставу учасників соціально-психологічного театру Опорного закладу «Люхчанський ліцей» та завершили роботу рефлексивним шерінгом.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" абетка

Електронні підручники

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова